Menu

Hosting platformy

Hosting platformy to usługa potrzebna dla inwestorów, którzy chcą aby platforma działała nieprzerwanie (24/7) i miała stałe połączenie z internetem. Dzięki hostingowi nie musisz mieć włączony cały czas własny komputer, martwić się o intranet czy zasilanie. Po prostu łączysz się przez RDC lub przez dowolną przeglądarkę internetową z zewnętrznym własnym serwerem.

Na zdalnym serwerze (VPS) możesz dokonywać transakcji na platformie z dowolnego miejsca i komputera – wystarczy posiadać dostęp do internetu. Te rozwiązanie ma kluczowe znaczenie dla sposób korzystających z programów do automatycznego handlu, utrzymujących długoterminowe pozycje, chcących być aktywnym na rynku 24h/dobę.

Wybór zewnętrznego, niezależnego, dostawcy VPS, umożliwia: wybór konfiguracji i jej późniejsze zmiany, wybór właściwego centrum danych. Oferta jest różnorodna, skalowalna, dostosowana do różnych potrzeb. Można skorzystać z oferty tańszej, umożliwiającej uruchomienie paru platform na raz, bardziej rozbudowanej, gdzie możemy np., otworzyć kilkanaście platform, czy wręcz korzystać z serwera o dużej mocy obliczeniowej i wykorzystywać go także do optymalizacji programów do handlu automatycznego. Na takim serwerze możemy instalować dowolne programy, także te niezwiązane z samą platformą. Sprawdzonym dostawcę jest FXVM.